Všichni se rodíme jako cvoci. Některým to zůstane. (S. Becket: Čekání na Godota)
Nespřátelím, nehlásnu a reklamy napsané jinde než TADY bez milosti mažu!!!
Odpovídám, pokud je kam a na co.

Krásný a lepší

31. prosince 2015 v 17:02 | Charlie |  Vzkazník
Dneska mi přišel mejl, že jsem tu už 3 měsíce neukázala. Podle toho, kdy jsem psala poslení článek, je to víc jak ty tři měsíce. Vím, měla bych s tím něco udělat. Ale co?


Pravdou je, že jsem si občas řekla, že bych sem mohla vlézt a něco napsat. Poslední dobou jsem toho měla docela hodně. Jednu chvíli jsem měla i myšlenku, že bych blog zrušila. Já na něj nemám tolik času, jak bych chtěla a proto tu nikdo nechodí.

Nejspíš by tu mělo být nějaké rozhodnutí. Co bude s mým blogem dál? Jenže na tuhle otázku teď neumím odpovědět. Rušit ho nechci a zároveň vím, že v lednu a únoru budu mít práci se zkouškama. Sem tam nějaká ta brigáda a pak od března další semestr a tak pořád dokola. Takže na něj nebudu mít čas. Na druhou stranu, když si pročítám některé starší články, říkám si, že mě zase vezme chuť ke psaní. I nápady bych měla. Uvidíme. Měla bych uklidit a zaktualizovat menu a splnit, co jsem si slíbila. Každopádně Vám přeji hezký nový rok a ať je zase o něco lepší ne letos.

Poznámka autorky: Mejl mi přišel 25.prosince. Ten den jsem napsala dva odstavce a nenapadaly mě už slova. Nechala jsem ho být a až dneska dopsala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 listopadka listopadka | Web | 31. prosince 2015 v 17:17 | Reagovat

Nerušit, až budeš mít čas a chuť, tak se vrátíš ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama