Všichni se rodíme jako cvoci. Některým to zůstane. (S. Becket: Čekání na Godota)
Nespřátelím, nehlásnu a reklamy napsané jinde než TADY bez milosti mažu!!!
Odpovídám, pokud je kam a na co.

Včera skončily prázdniny

1. září 2014 v 10:30 | Charlie |  Psáno perem života
Některým. Někteří ani žádné prázdniny neměli. Jen dovolenou.


Já jsem ten první případ. Na střední už dávno nechodím a prázdniny budu mít ještě tři týdny. Abych pravdu řekla, docela se těším až mi prázdniny skončí taky. Asi ne až mi skončí úplně a budu chodit do práce a vydělávat peníze, ale aspoň ty letošní. Možná to vypadá, že prázdniny nemám ráda nebo že jsem si ty letošní neužila. Ne. Jen mi připadají strašně dlouhé. A asi budu ten typ, co potřebuje mít od někoho nějaký zadaný úkol.

Většinou jsem si zalezla s knížkou do postele a četla. Nebo s notebookem do postele a sledovala filmy. Já vím. Nuda. Po pár dnech. Ale i když skoro celé prázdniny propršelo, našlo se pár krásných slunečných dní a já vyrazila na cyklovýlet. Vlastně tyhle fotky jsou zrovna ze dne, kdy jsme měli s deštěm namále. Přijeli jsme domů a strhla se neuvěřitelná průtrž mračen. Měli jsme to pověstné pokakané štěstíčko. Tady je nultý kilometr stezky Horní Bečva. Stezka vede právvě z Horní Bečvy přes Rožnov do Valmezu a pak na Vsetín. My vyjeli z Valmezu, takže náš cíl byl vlastně začátek celé stezky. Dohromady tam a zpět jsme ujeli asi šedesát kilometrů.


A tady přehrada ve které se nesmí koupat. Na to, že se z ní čerpá voda pro okolní města, je docela kalná.

A co vy? Máte ještě volno nebo patříte k těm, co jste dneska zasedli do školních lavic a od zítřka začnete nasávat vědomosti a psát testy? A nebo jste žádné prázdniny neměli?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama