Všichni se rodíme jako cvoci. Některým to zůstane. (S. Becket: Čekání na Godota)
Nespřátelím, nehlásnu a reklamy napsané jinde než TADY bez milosti mažu!!!
Odpovídám, pokud je kam a na co.

Ubu se baví

3. srpna 2014 v 15:24 | Charlie |  Venkovanka v Praze
Prosím vás, letíte stejně jako já?
Ano. Taky dopředu.


Ano, Ubu se baví je hra o létání. Lépe řečeno jednoho poněkud podivného letu při němž se diváci mohou potrhat smíchy, ale herci vypadají trochu zmateně. Nejdříve nás letušky přivítají na palubě U.B.U airlines a oznámí nám, kudy opustit letadlo v případě nouze, kde najdeme záchrané vesty a další nezbytné věci nutné k přežití. Po chvíli letušky nabídnou cestujícím něco z palubního menu. Sice je u toho letu kopec srandy, ale ještěže se k lidem nechovají i ve skutečnosti.

Pokud jste nikdy neletěli letadlem, po shlédnutí tohoto představení už asi ani nebudete mít touhu letět. Od začátku do konce se smějete vtipům Petra Čtvrtníčka, Leoše Nohy nebo Pavla Lišky. Pokud na vás zbyde místo v přízemí (jako na mě) určitě ne hned napoprvé si nevšimnete, že si někteří herci střihli dvojroli kromě kapitána Evalda. Nicméně myšlenka vám dojde až cestou metrem domů. Ubu se baví je lepší vidět z balkonu. Není sice moc prostorný, ale vidíte, co se na jevišti děje. A ne jen toho, kdo přijde zrovna do uličky. Každý cestující tam má svůj příběh a hlavně každý letí někam jinam.

Bavila jsem se. Ale bavila bych se víc, kdyby diváci, kteří tohle představení zjevně neviděli poprvé měli trochu méně hlasité projevy smíchu. A herci, kdyby na pár sekund počkali s další replikou.


Premiéra: 22.2.2010
Derniéra: ---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama