Všichni se rodíme jako cvoci. Některým to zůstane. (S. Becket: Čekání na Godota)
Nespřátelím, nehlásnu a reklamy napsané jinde než TADY bez milosti mažu!!!
Odpovídám, pokud je kam a na co.

Ani za milión!

10. srpna 2014 v 13:51 | Charlie |  Venkovanka v Praze
- Hlavně ať tam vypadám dobře.
- Jacqueline, to je foťák, ne stroj času.


Po delší době zase jedna inscenace mimo Zábradlí. Ve Studiu DVA v rámci slovenských pondělků se odehrálo představení Ani za milión! Manželka anglického velvyslance ve Francii Jacqueline (K. Magálová) a strážce majáku Lambert (M. Geišberg) spolu stráví den a noc.

Ona má děti, nesnáší nudu, vlastní křik a hlavně svého perfektního manžela. On je spíše vlk samotář, málokdy se usměje a je naprosto oddaný své práci. Ačkoliv nemají nic společného, chvilkami si skvěle rozumí. Patrně by se nepotkali, kdyby se to už od začátku "nepokazilo". Jacqueline přitom jen chtěla splnit dohodu, na které se s vrahem domluvila. Nájemný vrah měl jejího manžela zlikvidovat tak. že po něm nezůstane ani tkanička do bot.

Přišla na smluvené místo i s kufříkem plným barevných papírků, uviděla muže, jehož neměla spatřit a už vůbec ne znát jeho jméno. Po chvíli zjistíme, že tichou společnost jim dělá mrtvola ve skříni, francouzské víno a vrah někde za rohem. Souhra náhod jim vytvořila společné tajemství.

V této hře střídá jedna slovní perla druhou. Nic není tak, jak se na první pohled zdá. Nechci vyzradit celý děj. Pokud nejste náročný divák lpící na vážnosti děje a do Bratislavy to máte daleko, divadlo Studio L+S jezdí zájezdy. Určitě se vyplatí tohle představení vidět.Premiéra: 20. 9. 2013
Derniéra: ---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama