Všichni se rodíme jako cvoci. Některým to zůstane. (S. Becket: Čekání na Godota)
Nespřátelím, nehlásnu a reklamy napsané jinde než TADY bez milosti mažu!!!
Odpovídám, pokud je kam a na co.

Komplic

4. ledna 2014 v 17:13 | Charlie |  Venkovanka v Praze
Chladírna je rozbitá.


Sice jsem napsala, že na Komplice mi to s kamarádkou neklapne, protože se hrál v sobotu, nicméně já si stejně dva lístky koupila. Pak jsem musela najít někoho, kdo by tam se mnou šel, což bylo horší než se zdálo. Ale nakonec se podařilo a mě se z chození do divadla stává zvyk. Je škoda, že jsem Komplice nemohla vidět ještě znovu.

Taxikář Doc [dok] (Igor), který byl původně vědcem, se dá do řeči s pasažérem, který mu nabídne práci. Ovšem ve skutečnosti jen využije jeho schopnosti z jeho původního povolání - vynalezl způsob, jak se zbavit těla beze zbytku. Ve volných chvílích mezi likvidací mrtvol vypráví svůj příběh. O tom, jak se zamiloval do krásné Ann (K. Beranová), která byla manželkou Bosse (L. Noha). Na scéně se objeví Bossův nadřízený Cop (M. Spurná), zjistí, že Doc pracuje pro Bosse a že vymyslel způsob likvidace mrtvých. Ocení ho tím, že mu nabídne větší podíl. Z jejich řečí vyplyne, že další, jehož tělo má být hluboko pod zemí zlikvidováno, bude prezident. (Tady vzhledem k době, kdy jsem v divadle byla, mě tato scéna pobavila.) Odměna pro Doca měla být deset milionů.

Celé je to vyprávěné zvláštním způsobem, kdy se přesouváme z přítomnosti do minulosti a z minulosti do přítomnosti. Sotva Doc zjistí, že má syna Billa (L. Hampl), je to jedno z těl, které pět pater pod zemí ve své chladírně nekrodialýzou zlikviduje. Boužel z plánu "prezidenta" sejde. (Takhle jsem to pochopila. Jestli někdo, kdo Komplice viděl, dojde až sem a něco se mu nebude zdát, tak dejte vědět.) Fotka je ze scény, kdy Doc chystal pro Ann romantickou večeři, od Bosse se dozvěděl, že svou manželku zabil a když byl čas naložit s dalším tělem, Doc zjistil, že tou byla Ann.


Premiéra: 18.3.2008
Derniéra: 30.11.2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama