Všichni se rodíme jako cvoci. Některým to zůstane. (S. Becket: Čekání na Godota)
Nespřátelím, nehlásnu a reklamy napsané jinde než TADY bez milosti mažu!!!
Odpovídám, pokud je kam a na co.

Proč jsem dala přednost Nevinným lžím před Superstar?

15. dubna 2013 v 17:30 | Charlie |  Anketní články
Ať se snažím, jak se snažím ignorovat tuhle talentovou soutěž, díky blikajícím, mluvícím reklamním poutačům o "nové éře Superstar" si tohoto nemohu nevšimnout. Castingy, divadelní kola i přímé přenosy. Letos jsem si prostě řekla, že tuhle ač "novou éru" vynechám z programu. Proč?


Lidi kolem
V minulých řadách, kdy se v roli moderátora objevil Leoš Mareš, dívala jsem se. Ani nevím proč. Jestli to bylo tím, že na jiných programech nic moc zajímavého nebylo nebo to byla jen síla zvyku od první řady. Musím přiznat, že ke konci poslední řady mě už začínal trošku vadit. Nicméně není pochyb, že jako moderátor v Česku patří mezi nejlepší. Možná je to tím, že Ceny Anděl, které Leoš naposledy moderoval, byly na nekomerční televizi a kde atakování na hlasování diváků nebylo potřeba.

Porota v Superstar je sice staronová, nicméně ji po složení nechápu. Jestli si od toho vedení představovalo, že zahrnou všechny věkové kategorie, hudební žánry a profese okolo hudby? Nebo jestli Ondřej Soukup s Haberou mají arimeticky vyrovnat věkovost? Nebo jen chtěli, aby se o Superstar mluvilo tím, že tam posadí ztřeštěnou Ewu?

Nasycenost (nejen) trhu
Jím, když mám hlad. Stejné je to i se Superstar nebo s čímkoliv jiným. Když je něco poprvé, všichni jsme plní očekávání a zajímá nás to. Podruhé čekáme, že to bude lepší nebo alespoň stejné. Jestli se stejná věc objeví potřetí náš zájem klesá, ale přesto někteří tomu dávájí šanci. No a když už je tu stejná věc objevuje několikátou sezónu, tak je to vidět jak na číslech sledovanosti, tak na odpor diváků.

Nechci ponocovat
Možná je to tím, že stárnu a léta, kdy jsem v pohodě vydržela do půlnoci (někdy i dýl) být vzhůru, odpočívají kdesi v dávné minulosti. Castingy a divadelní kola ani tak ne, ale přímé přenosy se většinou táhnou do pozdních nočních hodin. V pondělí jdu do školy a chci z těch hodin tam strávených něco mít. Ne v jednom kuse zívat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 16. dubna 2013 v 17:35 | Reagovat

Myslím, že tu první řadu jsem sledovala od začátku do konce. Pak mi nějak došlo (a nejspíš i ostatním), že to je zase jen show pro diváky a nikoliv nějaká pomoc pro zúčastněné, protože vždy zvítězí vzhled nad zpěvem, ale to platí pro všechny pěvecké soutěže, alespoň u nás. Tomu odporu se tak nelze divit. Nicméně ale nepopírám, že to je šance pro ty opravdu dobré zpěváky, akorát si to stejně nakonec musí vydřít sami.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama