Všichni se rodíme jako cvoci. Některým to zůstane. (S. Becket: Čekání na Godota)
Nespřátelím, nehlásnu a reklamy napsané jinde než TADY bez milosti mažu!!!
Odpovídám, pokud je kam a na co.

Zlínský kraj má jarňáky

26. února 2013 v 13:11 | Charlie |  Psáno perem života
Což pro mě znamená týden volna plný dodělávek věcí, které jsem od Vánoc nestihla.


Mají to být jarní prázdniny, ale počasí tomu nějak nenasvědčuje. Poslední týden byl pro takový hektický a několika novinek. Tou první je, že jsem byla požádána o svůj první rozhovor jako autorka jednoho z nejstarších literárních blogů. Ještě jednou velice děkuji. Přesto, že jsem očekávala trochu jiné otázky, můžu říct, že jsem spokojená. Jestli jste se o mě dozvěděli něco nového, musíte posoudit sami.

Druhá novinka tak trochu navazuje na tu první. A sice, že recenze zmíněná v první otázce, je dopsaná a během několika dnů ji zveřejním i tady. Je to literární útvar, o který se pokouším už delší dobu. Ale teď je to poprvé, kdy se mi povedlo napsat recenzi na novější knížku, kterou jsem neviděla již zrecenzovanou. Většinou mě to nebaví a mám pocit, že by to stejně nikdo nečetl, protože by to znal. A taky bych měla nutkání koukat se, jak to napsal už někdo jiný, což by nebyly úplně moje názory.

Jak už jsem zmínila na začátku, jarní prázdniny hodlám trávit dodělávkami starších restů, což znamená vzdělávat se, vzdělávat se, vzdělávat se. Zní mi to lépe než heslo ruského vůdce: učit se, učit se, učit se. (Zvláště v těchto dnech.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama