Všichni se rodíme jako cvoci. Některým to zůstane. (S. Becket: Čekání na Godota)
Nespřátelím, nehlásnu a reklamy napsané jinde než TADY bez milosti mažu!!!
Odpovídám, pokud je kam a na co.

ESBZSSIT

5. února 2013 v 14:04 | Charlie |  Psáno perem života
Víte, co se skrývá za touto zkratkou?


Vzhledem k tomu, že se mi na Facebooku objevily videa s přáním různých herců Novy, že jí přejí všechno nejlepší k 19. narozeninám. Bohužel mi nejdou vkládat k jejím statusům komentáře, takže jsem se rozhodla jí popřát tady. Nicméně než se k tomu dostanu, ráda bych se vrátila k té tajemné zkratce, která s tím tak trošku souvisí.

Možná už někdy někteří viděli pořad Na stojáka. Pro ty, co o něm nikdy neslyšeli. Jde o pořad, kde herci - komici předvádějí své "stand-upy" (= stoupnete si před mikrofon a bavíte lidi). A není tomu tak dávno, co Miloš Knorr povídal o tom, co dlouhodobě vypozoroval z Televizních novin. Z typů zpráv mu vyplynula právě tahle kratka - ESBZSSIT (Extrémní počasí - Situace na horách - Bezdomovci - Zprávy z vidlákova - Smogová situace - Senior v nesnázích - Interní informace - Tn.cz). Určitě doporučuju se na video podívat.

A teď abych se vrátila k tomu přání. Milá Novo, přeju Ti, aby sis našla diváky, kteří Ti budou vytvářet sledovanost. Jsi o rok mladší než já, takže Tvé první kroky si sice nepamatuju neboť jsem tehdy měla jiné starosti. Ale vzpomínám si na dobu, kdy jsi byla jenom jedna televize Nova. Zdá se mi, že je to podobné jako lidský život. Nikdo nechce zůstat sám a tak se rozmnožují. Jenže tento zvyk je obvyklý hlavně u lidí nebo zvířat. Nepřevažuje ve Tvém případě kvantita nad kvalitou? Stačí, když se podívám na horní lištu ze své administrace. Takže přeju Ti mnoho dalších let, mnoho přebreptů a překřeků, aby se lidi mohli zasmát a taky mnoho talentových soutěží a seriálů, abychom měli větší důvod přepnout na jiný kanál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 best-shows best-shows | Web | 5. února 2013 v 14:22 | Reagovat

Ahoj, miluješ seriály? Omlouvám se, že nepíši k tématu, ale na mém blogu probíhá konkurz na adminy. Takže pokud by měl/a zajám, mrkni na to :) Jinak to prosím ignoruj. Děkuji a krásný tý(den) přeji ;)

2 3 3 | 6. února 2013 v 20:33 | Reagovat

debilní blog...

3 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 6. února 2013 v 23:02 | Reagovat

Myslím, že to krásně vystihl, jeho vystoupení mám nejradši=) Zprávy na Nově jsou jedna velká katastrofa. To, že u ní dávno přemohla kvantita kvalitu, o tom se snad ani polemizovat nemusí. Místo toho, aby usilovali o nějaké zlepšení, tak radši vymýšlejí další zbytečné kanály a úroveň ještě klesá. Ale je zajímají jen čísla, a dokud si to lidi budou pouštět, tak nemají potřebu něco změnit respektive zlepšit. A aby si to pojistila, tak se cpe úplně všude. Když se nacpala i sem, tak jsem to nejdřív považovala za hodně špatný vtip.

[2]: Velmi inteligentní komentář.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama