Všichni se rodíme jako cvoci. Některým to zůstane. (S. Becket: Čekání na Godota)
Nespřátelím, nehlásnu a reklamy napsané jinde než TADY bez milosti mažu!!!
Odpovídám, pokud je kam a na co.

Jsem cetka

15. ledna 2013 v 18:35 | Charlie |  Psáno perem života
aneb Moje jedinečné přiznání...


Trocha nadsázky neuškodí. V podstatě jsem nechtěla říct nic jiného než to, že jsem včera oslavila druhé kulatiny. Začínám mít divný pocit stráří ze slova kulatiny. Na druhou stranu je optimistické, že jsou teprve druhé. Letos kromě bonboniéry a menší finanční hotovosti od dědy jsem si nadělila dárek sama. Ne nadarmo se říká, že dárky, které darujeme sami pro sebe jsou nejlepší. A klidně z nich můžete mít stejnou radost jako překvapení od svých blízkých.

Nadělila jsem si knížky. Dvě, o kterých jsem někde slyšela a zaujaly mě.

Je pravda, že původní záměr byl poněkud jiný, nicméně texty divadelních her, které mají jistou šanci spatřit světlo světa, vtipných inzerátů a písniček Boba a Toma mě přesvědčily. Navíc ten název skvěle vystihuje Chytrost nejsou žádné čáry.
A taky jsem si říkala, že až se dostanu na představení Partičky, nechám si ji podepsat. Možná to zní něco jako předsevzetí. Tak uvidíme.


Tou druhou je Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel. Ani nevím, co mě to napadlo, ale říkala jsem si, že jsem dlouho žádnou knihu nedostala a kulaté narozeniny se mi jevila jako vhodná příležitost. Slyšela jsem na ni kladné recenze, jak na bookfanu, tak i od naší učitelky. Jsem teprve na začátku a zatím se to vyvíjí dobře a je to docela sranda. Možná právě ten název mě zaujal.
Začínám si nějak uvědomovat, že doba, kdy si nějdřív knížku půjčím z knihovny a poté případně koupím, mizí v dáli. Doufám, že nebudu litovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jerry Jerry | Web | 16. ledna 2013 v 15:32 | Reagovat

No, vlastně jeden z důvodů, proč vůbec ještě někdy vlezu na blog, jsi Ty. Nezrušil jsem ho i kvůli tomu, jak jsi psala Ty: zkrátka by mi blog chyběl a taky hlavně ty lidi, který jsem poznal. Z těch, co znám dlouho, stále se věnují blogu a chodí mě občas navštívit, jsi mi zbyla už jen Ty a jsem za to rád, děkuji.  
Dodatečně Ti přeju všechno nejlepší, zdraví, přátel, úspěchů ve všem, do čeho se dáš a bloguj ještě aspoň dalších 20 let! :D
Ne nadarmo se říká, že dárky, které darujeme sami pro sebe jsou nejlepší. ← s tím plně souhlasím :D u mě to tak bylo o Vánocích.
Ta první knížka vypadá dost zajímavě, tu bych si taky rád někdy přečetl.
Měj se hezky! :)

2 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 6. února 2013 v 23:20 | Reagovat

Vybírat si nakonec dárky sám je přece jen lepší než, když dostaneme něco, co se nám nelíbí nebo nevyužijeme. Ti, co jsou s námi téměř každý den, tak od nich nic takového nejspíš nehrozí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama