Všichni se rodíme jako cvoci. Některým to zůstane. (S. Becket: Čekání na Godota)
Nespřátelím, nehlásnu a reklamy napsané jinde než TADY bez milosti mažu!!!
Odpovídám, pokud je kam a na co.

Vánoce se blíží

12. prosince 2012 v 18:22 | Charlie |  Psáno perem života
Po dlouhé době jsem opět tady.


Nějak se mi zastesklo po blogu a taky jsem si říkala, že to tady nějak stojí. Nic se neděje. Opak je však pravdou. Děje se spoustu věcí. Možná jen ne na mém blogu. Abych pravdu řekla, tak nestíhám. Tenhle rok jsem si vzala na starost cukroví. Poslední půlrok mě to pečení nějak chytlo, takže hledám recepty, kde se dá a zkouším. Doposud jsem jenom pomáhala s ochutnáváním.

Všechno to začalo tak nějak nevinně. V létě jsem koukala na VIP Prostřeno, když zrovna vařil Pavel Vítek. Jako dezert pekl Karlštejnský koláč, kde mě překvapil jeho složením a postupem. A přes hrníčkové brownies z mikrovlnky a mufiiny různých chutí v silikonové formě jsem si troufla na cukroví. Zatím plánuju 9 druhů, ale nevím, kolik z nich se bude dát jíst. Zatím mám jen perníčky, vanilkové placičky a skořicové tyčinky.

Co nového na jazykovce? Učíme se, učíme se a učíme se. Ne, vážně připravujeme se na zkoušky. Tohle pondělí jsme psali první zkušební testy ze státnic a dneska z úrovně B2. Obojí mi přišlo docela těžké. Neznámé slovíčka a některé readingy nudné a prostě těžké.

Dnes je 12.12.2012, což jistě víte. A vážně jsem tenhle článek na dnešek nijak zvlášť neplánovala. No prostě takové hezké datum zase dlouho nebude, přestože se politici snaží národ oklamat svými třináctými důchody.

Loučím se a jdu odpovídat na komentáře, které jste mi tu zanechali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 blažena blažena | Web | 15. prosince 2012 v 12:24 | Reagovat

Devět druhů, to bych taky chtěla stihnout. Já mám času dost, ale schází penízky. Dneska jsem zadělala další dvě těsta a k tomu ještě udělám nějaké nepečené, ještě nevím, ono je všechno teď tak drahé a já nemám ještě ani dárky pro vnoučata. :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama