Všichni se rodíme jako cvoci. Některým to zůstane. (S. Becket: Čekání na Godota)
Nespřátelím, nehlásnu a reklamy napsané jinde než TADY bez milosti mažu!!!
Odpovídám, pokud je kam a na co.

Kde je vás víc?

27. června 2011 v 14:33 | Charlie |  Psáno perem života
Poslední dobou hodně oblíbená věta našich učitelů.

Odpočítávání posledních dnů školy se pomalu blíží ke konci a já bych tu asi měla něco chytrého napsat. Jenže nevím co. Jestli si tu mám stěžovat na naše neskutečně nespravedlivé učitele nebo na to, že by nám tu školu mohli zrušit, když do ní stejně nikdo nechodí. Mám si tu vylívat svoje srdeční záležitosti, které nikoho nezajímají?
Letošní rok byl šílený. Jo, začala jsem dobrou větou. Každý by řek, že je to ve třeťáku v pohodě. Taky že nám to na začátku roku všichni učitelé říkali. Ale teď trochu lituju, že jsem je poslechla a nějak jsem se na to vykašlala. Sice jsem si zlepšila výpočetku z pololetí ze čtverky na dvojku, dokonce i z toho práva mám nakonec tu trojku. Jenom z matiky mi dala čtyřku. Poslední známku, co jsme z matiky měli - někteří - tak bylo cvičení v Excellu. Kdyby to oznámkovala všem, tak neřeknu ani půl slova, ale ona jen těm, kteří jí to neposlali nebo to měli od někoho zkopírované, dala pětku. Jedničky dávala, jak jí napadlo. Asi tak před třema týdny nám všem slibovala ještě jeden malý úkol ze statistiky. Otazníky, které jsme měli na internetu, tak nám nedávno zmizly. Takže žádná jednička a o trojce z matiky se mi může jen zdát. Já vím, známky nejsou všechno. Jenže, když chcete jít na vysokou, tak by tam ta čtyřka neměla být. Já už jsem se z toho vybrečela a smířila se s tím.

Založila jsem svému blogu stránku na Facebooku, takže jestli chcete přidejte se. Po kliknutí na ikonku stisknutím tlačítka "To se mi líbí". Však to znáte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama