Všichni se rodíme jako cvoci. Některým to zůstane. (S. Becket: Čekání na Godota)
Nespřátelím, nehlásnu a reklamy napsané jinde než TADY bez milosti mažu!!!
Odpovídám, pokud je kam a na co.

Nechci pětku z práva a nechci zemřít v lese

25. dubna 2011 v 11:32 | Charlie |  Psáno perem života
Původně se tenhle článek měl jmenovat Kniha: část třetí, jenže kvůli mým šíleným nočním můrám jsem tenhle článek posunula na příště.

Vážně by mě zajímalo, kde se berou sny a kde berou tu schopnost "objevit se" v ten nejhorší čas a potom strašit a strašit. I když...původ jednoho snu bych asi uměla vysvětlit. Předminulý týden se o mě pokoušela chřipka. A dostala mě. V pondělí ještě v pohodě, v úterý už jsem měla menší problém mluvit, ale do školy jsem šla, protože přece nemůžu nechat svou kamarádku na recepci samotnou (každý musí minimálně jednou za rok obětovat den jako "podržtaška" na recepci). Ale ve středu a čtvrtek jsem už traději zůstala doma. Jenže právě ve čtvtek jsme měli psát písemku za práva. Jindy bych to neviděla jako nic vyjímečného. Další hodinu jsme měli v pondělí. Už jsem ale měla nervy z toho, jak to budu muset odpoledne dopisovat. V pátek jsme měli ředitelské volno, neboť měli čtvťáci praktickou maturitu. Možná mi to mělo dojít, protože naše třída se zásadně vyhýbá písemkám, zejména z práva a matiky. Jenže přes víkend jsem neměla na učení ani pomyšlení. Ráno v pondělí mi kámoška řekla, že píšem z práva. Já zůstala stát jak opařená. Vážně jsem si myslela, že to psali. O přestávkách jsem se to snažila nějak dostat do hlavy. Něco jsem si zapamatovala, ale v písemce chtěla vědět stejně úplně jiné věci.
Myslím, že to bylo včera, co jsem si šla pro svou pětku z práva. Ale já ji tak nechtěla, že jsem se tam rozbrečela a učitelce jsem řekla to, co jsem psala v předchozím odstavci. Byl to sice jen sen, ale já mám takovou předtuchu, že tu pětku přece jen dostanu. Takové koniny, co jsem jí tam psala, totiž dokážu vymyslet jenom, když se na to učení ani nepodívám.
Druhý sen, co si pamatuju, se odehrával v noci v lese. Já a moje dvě kamarádky jsme tam něco "hledaly" (spíš jsme neměli, co dělat a chodily v noci po lese). Najednou jsme viděli světlo ohně, jakoby tam kdosi cosi pálil. To jsme asi neměli vidět, jelikož za pár minut byl u nás takový týpek, dal nám do ruky cosi podobnému otvíráku na láhve vína a chtěl po nás, abychom si ho samy otočili na krku. Z tohoto snu mám ještě teď husí kůži. Řekněte mi, taky se vám zdají takové šílené sny?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jerry ;) Jerry ;) | Web | 25. dubna 2011 v 22:52 | Reagovat

Ahoj :) No, tak ten první sen, přesněji noční můra je určitě psychického rázu a víš, že já jsem měl podobný, ale s matikou :D je vidět, že Ti na škole (na učení) záleží, protože kdyby Ti to bylo jedno, nic takového se Ti nezdá ;) ale to asi víš :) škola je téma samo o sobě a co já slyším od kamarádů mají to stejné, což mě uklidnilo, že v tom nejsem sám :) K té druhé můře: řeknu Ti, že i při tom čtení mi naskočila husí kůže. Nekecám :D. A asi budeme podobné povahy, protože věř či nevěř, o lese se mi zdálo taky :D. Máš to lepší v tom, že já tam byl sám, Ty aspoň s kámoškami, na druhou stranu mě chtěl zabít vlastníma rukama, na Tebe vzal otvírák :D No, trochu to zesměšňuju. Mě radili, že když se podobné sny budou opakovat, mám jít k psychologovi. Tak ještě pár snů a potkáme se...v pakárně :D... Měj se! ;)

2 Jerry ;) Jerry ;) | Web | 29. dubna 2011 v 21:57 | Reagovat

Super :) tak jestli se jí opravdu zeptáš, tak mi pak napiš, co Ti řekla :) s těmi známkami souhlasím, občas mi ale přijde, že pro rodiče snad jsou životně důležité :-?. Asi hodně nemáš ráda ten předmět, viď? :D já Ti přeju, aby se Ti to zlepšilo :) tou seminárkou to stáhneš ;) vím to :D

3 Jerry ;) Jerry ;) | Web | 30. dubna 2011 v 13:29 | Reagovat

Tak to bereš z toho pravého úhlu, co se naučíš teď, nebudeš muset pak :) za pochvalu děkuju a ten rámeček už mi vytklo jedno SB, takže příště žádné rámečky :D :)

4 Jerry ;) Jerry ;) | Web | 5. května 2011 v 13:44 | Reagovat

Ahoj :) jojo, tak to je fajn, že si udělal vůbec čas :) 2? O táhle známce si můžu dát snad už jen zdát :D achjo, je to teď zlý, ale Tobě samozřejmě gratuluju :) no ta druhá část snad nebude tak hrozná ;) já když si myslím, že mám něco špatně, tak je  správně a naopak, tak uvidíš no ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama