Všichni se rodíme jako cvoci. Některým to zůstane. (S. Becket: Čekání na Godota)
Nespřátelím, nehlásnu a reklamy napsané jinde než TADY bez milosti mažu!!!
Odpovídám, pokud je kam a na co.

Jsem holt skeptik s negativní energií

17. listopadu 2010 v 19:05 | Charlie |  Anketní články
Oblíbená hračka, Nejlepší dovolená nebo Nejkrásnější písnička...


Většinou jsou lidé šťastní, když mohou napsat článek na nějaké pozitvní téma. Téma, na které by nenašli snad ani jednu negativní věc. No dobře takové téma myslím ani neexistuje. Ale neuškodí trocha naděje =)

Nemám ráda články s pozitivní energií. Proč mám pořád takové záporné myšlenky? Proč se mi lépe píše o věcech, na které mám negativní názor? Já přece nejsem špatná. Když se mi naskytne možnost, vyjádřit se na téma, při kterém nemám zrovna blažený pohled a nevyskakuji 2 metry vysoko, píše se mi daleko lépe. Vím, že se můžu "vyřádit" a kritikou nemusím šetřit. Napíšu toho mnohem víc, než na téma, kde bych psala, jak je to všechno super. A troufám si říct, že se mi i lépe čte článek s negativními pocity. No jsem asi skeptik s negativní energií.

Ale u každého autora neplatí pozitivní energie v článku = špatný článek. Všechno záleží na umu člověka sdělit pozitivní věc čtenáři tak, aby ho zaujmul, a v případě smutku, rozveselil. S jakými pocity se vám píše nejlépe?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Lépe se mi píše o věcech na které mám:

pozitivní názor
negativní názor

Komentáře

1 Miro Šmajda Bloger Miro Šmajda Bloger | Web | 28. listopadu 2010 v 12:26 | Reagovat

No tak já si myslím, že se člověku prostě líp nadává a kritizuje něž chválí. Zřejmě to máme tak nějak v genech.. :-P Nám jde kritika taky tak nějak líp od pusy, popř. od klávesnice.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama